Ankara Kız Yurdu


Pandemi döneminde yurdumuz kapanmadan sizlere hizmet vermeye devam edecektir!
 

Özel Şahin Ulusoy Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu biri Sosyolog, biri Psikolog ve Eğitimci ve biri de Sosyal Hizmet Uzmanı üç kız kardeş tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Bina tamamen yenilenmiş ve Kız Öğrenci Yurdu haline dönüştürülmüştür. Öğrencilerimizin evlerinin rahatlığını, sıcaklığını ve güvenini hissetmeleri için gerekli tüm düzenlemeler büyük bir titizlikle yapılmıştır.

 

Konumumuz

Ankara Kız Yurdu Harita
Özel Şahin Ulusoy Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Ankara’nın merkezi yerlerinden biri olan Bahçelievler’de bulunmaktadır. Konumu itibariyle toplu taşıma araçları, metro ve üniversitelerin servis araçları duraklarına yürüme mesafesindedir ve bu nedenle bütün üniversitelere ulaşım çok kolaydır. Yurdumuz çok çeşitli yiyecek ve içecek seçeneklerinin sunulduğu restoranların, alışveriş ve eğlence yerlerinin bulunduğu canlı bir çevrededir.


*Sınırsız İnternet*                     *24 Saat Güvenlik*

 

Ankara kentinde eğitimini devam edecek olan farklı illerden gelen öğrenciler yurtlardan yararlanmaktadır. Yurt seçimlerinde detaylı olarak inceleme yaparak en uygun olan tercihe yer açılması son derece önemlidir. Şehrimizde oldukça fazla seçim sizlere sunulmakta olup hem güvenli hem de huzurlu bir yerde konaklamak isterseniz Özel Şahin Ulusoy Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’ndan yararlanabilirsiniz.

Kız yurdu Ankara kentimizde birçok farklı seçenekler ile yer almaktadır. Kaliteli, güvenli ve huzurlu bir yerde konaklamak için ise Özel Şahin Ulusoy Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’ndan yararlanabilirsiniz. Özel etüt odalarının yanı sıra odalarda da rahatlıkla ders çalışma imkânının sunulması ile dikkat çeken kız öğrenci yurdu dinlenme alanlarını da öğrencilere sunar.

Tek kişilik olan odaların yanı sıra iki ya da üç kişilik olan odaları da tercih etmeniz mümkün. İletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz!

Beni Arayın