Ankara Kız Yurdu Seçimleri

Eğitim hayatını ailelerinden uzakta geçiren kız öğrencilerin barınma ihtiyacının karşılanması amacı ile yurtlardan destek alınmaktadır. Ankara kentimizde de birçok farklı kız öğrenci yurdu yer alıyor. Kız yurdu Ankara kentimizde çok sayıda olmasına karşın çocuğunuz için en ideal olan seçime yer vermek için güvenliğin yer aldığı ve eğitimini sürdürebilmesi için gerekli olan tüm olanaklarında bulunması son derece önemlidir.

Kız yurdu seçimlerinizde Ankara kentimizde Özel Şahin Ulusoy Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’ndan destek alabilirsiniz.

 

Özel Şahin Ulusoy Kız Öğrenci Yurdu

Kız yurdu Ankara kentimizde yer alan Özel Şahin Ulusoy Yüksek Öğrenin Kız öğrenci yurdundan alınır. Tek kişilik odaların yanı sıra iki ve üç kişilik olarak farklı seçeneklerinde yer aldığı oda seçimlerinin yanı sıra 24 saat güvenlik kameraları ile denetlenmektedir. Etüt odaları, dinlenme ve yemekhanesi gibi birçok alanın yanı sıra dinlenme için bahçesi de bulunuyor. Özel Şahin Ulusoy Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu hakkında bilgi almak için http://www.ozelsahinulusoykizyurdu.com/ adresinden yararlanabilirsiniz.

Beni Arayın