Hizmetlerimiz


​Yemekhane ve Mutfak

 • Yurdumuzda yemek salonu ve mutfak ayrı alandarda bulunmaktadır. En son teknoloji kullanılarak tasarlanmış olan mutfağımızda gençlerimizin ağız tadına ve günlük ihtiyaçlarına göre usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler, yemek salonuna taşınır ve buradaki modern servis bölümünde gençlerimize sunulur. Açık büfe şeklindeki sabah kahvaltısı ve dört çeşit yemeğin ikram edildiği akşam yemeği self-servis sisteminde olup yemekler porselen tabaklarda ikram edilir.
   
 • Yemekler günlük olarak ve öğrenci sayısına göre pişirilir ve bir sonraki güne yemek bırakılmaz. Yemek kalitesinin denetlenmesi amacıyla her yemekten örnek alınarak 24 saat buzdolabında bekletilir. Hijyen kurallarına büyük önem verilen yurdumuzda mutfak, mutfak malzemeleri ve personel yurt yönetimi tarafından sürekli olarak denetlenir.

Acık büfe sabah kahvaltısı hafta içi 07.00 – 09.30 arasında, hafta sonu ise 09.00–12.00 arasındadır. Akşam yemeği her gün 18.00 – 20.00 arasında servis edilir. 

Temizlik Hizmetleri

 • Temizlik ve kat hizmetleri haftanın her günü sürekli olarak kat görevlileri tarafından yapılır. Katlar, odalar, duşlar, tuvaletler ve ortak kullanım alanları her katta bulunan kat görevlileri tarafından düzenli olarak temizlenir.
   
 • Yurt yönetimi tarafından temin edilen nevresim takımları kat görevlileri tarafından değiştirilerek yurt çamaşırhanesinde yıkanır ve ütülenir.
   
 • Öğrencilerimizin kişisel çamaşırları, çamaşırhane görevlisi tarafından yıkanır, kurutulur ve ütülenir.

Beni Arayın